IPTV Çözümleri

IPTV teknolojisinin esnek, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlaması ile birlikte ses ve görüntünün de IP üzerinden dağıtılması birçok sektörün hayatını kolaylaştırdı, mesafeler kısaldı ve maliyetler minimuma çekildi. IPTV ile canlı karasal ve uydu tv ve radyoları , video, DVD, Dijital Video ,dijital tabela, bilgi panoları ve web içeriğini kolayca dağıtabilirsiniz.

Temsilcisi olduğumuz alanında lider markamız Exterity, HD kalitede ve ağ altyapısının minimum seviyede kullanılmasını sağlayan multicast özelliği ile, hastane, otel, okul, üniversite, kamu ve özel kurumlarda tercih edilen bir çözüm olmuştur.

IPTV Kullanım Faydaları:

  • Mevcut IP ağınızı, televizyonuzu, bilgisayarlarınızı ve AV ekranlarınızı yani mevcut cihaz ve altyapınızı kullanarak ayrı bir uydu/anten sinyal dağıtım sistemine ihtiyaç duymadan maliyetinizi düşürebilirsiniz.
  • Kurumsal IPTV, Televizyon,  video kaynaklarının ve kullanıcıların her yerde eklenebilmesini sağlar, görüntüyü bozmayan bir ağ bağlantısı vardır, bu nedenle sistemi genişletmek daha hızlı olur.
  • IPTV sisteminin ; video ölçeklenebilirliği ve yönetim kolaylığı özelliği sayesinde ihtiyaçlara yanıt olarak tüm organizasyonda TV,  video ve geniş bant hizmetlerinin hızlı bir şekilde sunulmasını sağlar.
  • IPTV multicasting (birden fazla alıcıya gönderim) teknolojisi , LAN bant genişliğini daha iyi kullanarak bant genişliği tasarrufu sağlar.
  • IPTV Sistemi ile, güvenlik açısından içerik akışına tüm internet erişimi engellenebilir ve mevcut güvenlik araçları içeriğin sistemden geçtikçe fazlasıyla korunmasını sağlar.
  • Mobil tüketiciler , seçtikleri cihazdan , nerede olurlarsa olsun istedikleri yerde , en yeni haberleri, etkinlikleri ve eğlence kanallarını takip edebilirler.
  • IPTV yoğun kablolama endişesinden müşterilerini kurtarır.