AV Dağıtım Çözümü

Bilgi ve iletişim çağının işbirliğine yol açtığı günümüzde AV dağıtım çözümlerinizdeki boşlukları doldurmanıza yardımcı olacak ürün yelpazesini sunuyoruz. Güvenilir kodlayıcı ve kod çözücüler ile IP üzerinden ses ve görüntünün taşınmasına, kaydedilmesine ve matrix switch çözümlerine olanak sağlıyor. Yüksek bant genişliğe sahip KVM uzatma modülleri ile gerçek zamanlı kontrol imkanı sağlanıyor. Geniş yelpazede sunulan ürünler ile IP üzerinden data, ses ve görüntü dağıtımında çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KVM Taşıma Modülleri

KVM Uzatma çözümleri; sesi, görüntüyü, klavye ve fareyi ayrıca bağlı USB cihazlarınızı uzaktan yönetmenizi ve uzak lokasyonlara taşımanıza imkan sağlar. Bu çözümler sayesinde iş istasyonlarının sunucu odasında konumlandırılması hem güvenlik açısından önemli hem de izole ortam sayesinde iş  istasyonlarının verimliliğini artırır.

IP Üzerinden Video Taşıma

Sesin ve görüntünün IP üzerinden dağıtımı ve aynı zamanda kayıt imkanı sağlayan encode/decode/record çözümü olarak da bilinen Matrox Maevex Serisi 4K ve Full HD desteklemektedir. Kolay kurulum ile tek nokta ve kompleks proje çözümlerinde kullanım için uygundur.

 

 

 

 

 

 

Görüntü Taşıma Modulleri

Tek bir PC çıkışınız var ve 2 veya 3 ekranda kullanmak istiyorsunuz, Matrox DualHead2Go ve TripleHead2Go ile bilgisayarınıza çoklu monitör özelliği kazandırabilirsiniz. GPU üzerinde çalışması nedeni ile sıkıştırılmamış yüksek kalite görüntüyü grafik kartınıza yülkenmeden elde edebilirsiniz.