Sektörde 18. yılını kutlayan 4D SİSTEM, 2002 yılında Ankara’da faaliyetine başladı. Uzman kadrosuyla bilgi ve teknoloji hizmetleri sunan, profesyonel çözümler üreten kurumsal yapımızla, sistem entegratörü, yazılım, AR-GE ve danışmanlık şirketi olmanın, aynı zamanda sektöre öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz.

Firmamız temel olarak dört farklı alana yoğunlaşmış ve bu alanlarda uzmanlaşmıştır. Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızla; Ses/Görüntü Teknolojilerinde, Yazılım alanında, AR-GE çalışmalarında ve üretimde sunduğumuz hizmet anlayışı ile bu yaklaşımımızın bizleri daha ileriye taşıyacağı inancındayız. Kurum içi organizasyon yapımızda; çalışanlarımızla, paydaşlarımızla, tedarikçilerimizle ve bayilerimizle kurulduğumuz ilk günden itibaren ilişkilerimizde şeffaflığı esas almış ve sürdürülebilirlikte istikrarlığı geliştirmiş, çalışanlarımızla aramıza duvarlar örmeden, yetki ve insiyatif kullanma hakkına sahip, özgür düşünen, aidiyet duygusu güçlü bir aile olmayı hedefledik.

4D SİSTEM A.Ş ailesinin her bir üyesinin bugün kurum prensiplerine bağlı, müşteri memnuniyetini içselleştirmiş ve bu kurum kültürüyle koordineli, en üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik yeni teknolojileri sizlere sunmak en temel misyonumuz ve hedefimizdir.