Lisan Eğitim Çözümleri

SmartClass+ Ürünü, dijital lisan eğitim, akıllı sınıf ve uzaktan eğitim platfomudur. Öğretmenlerin sesli, görüntülü ve yazılı içerikler ile dersi interaktif hale getirmesini sağlar ve sunduğu esnek altyapısı ile ihtiyaca yönelik eğitim sınıfları oluşturulmasını, eğitimde verimliliğin artırılmasını sağlar.

Bu tarz teknolojik laboratuvarların kullanılmasındaki en önemli sebep standart sınıf çalışmalarına kıyasla her öğrenciye düşen pratik zamanının artırılmasıdır.

SmartClass+ çözümü ile verilecek dil eğitiminde sınır yoktur. İngilizce, Fransızca, Rusça, Arapça gibi farklı alfabe yapısı olan dillerin eğitimi için uygundur.

Ayrıca Simultane Çeviri eğitimi veren bölümler için de eğitim alyapısı sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için ürün broşürünü inceleyebilirsiniz.

Yazılımın Öğrenci ve Öğretmen platformunu incelemek için butonları kullanabilirsiniz.

LİSAN EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

A Smartclass+  Dil Laboratuvar çözümleri sağladığı altyapı ile eğitmenlerin hazırladıkları çalışmaları sınıf içerisinde ve sınıf dışında öğrencilerin interaktif kullanımına imkan sağlar.

Esnek altyapısı sayesinde her platforma çalışabilir yapıdadır.

UZAKTAN EĞİTİM ÇÖZÜMÜ

Bireysel çalışma aktiviteleri öğretmen tarafından yönetim yazılımı ile hazırlanır, öğrencilerin kullanıcı adı ve şifresi ile girdikleri alana kaydedilir. Öğrenciler sınıf içerisinde, kütüphanede veya evden bu aktivitelere erişerek çalışmalarını tamamlayabilir. Öğretmen tamamlanmış aktivilere erişerek değerlendirme yapabilir.

AKILLI SINIF ÇÖZÜMÜ

Öğretmen, ders sırasında öğrencilerin ekranlarını görebilir, uzaktan kontrol edebilir, öğrencilerin sesini açıp kapatabilir, yazılı mesaj gönderebilir ve bir öğrenciyi bütün sınıfa sunum yapması için seçebilir. Yapılan bu çalışmaların istenirse kayıt altına alınması sağlayan bir altyapı sunar.